Nestátní zdravotnické zařízení
poskytujeme ambulantně odborné psychologické služby
dospělým, párům, rodinám a dospívajícím

Novinky z psychologického centra

Připravujeme jarní arteterapeutickou skupinu „Cesta k sobě“

(1.1.2024)

I na jaře otevíráme osvědčenou arteterapeutickou skupinu pro dospělé „Cesta k sobě“, znovu se na vás budeme těšit v úterý odpoledne v našem ateliéru. Přijďte se přes obrazy poznávat, otevřít se a více chápat podstatu svého bytí, nahlédnout do vašeho nevědomí a tvořit. Přijďte hledat dveře ven z temného pokoje do světla. Pojďte se ponořit do sebe, dotýkat se křehkosti i síly svého bytí, prohlížet si své pocity, zkoumat je, vracet se k nim a zpracovat je do nové posilující podoby. Přijďte se léčit svými obrazy. Výtvarné zkušenosti a nadání nepotřebujete, stačí vám pouze chuť toho jít!

Připojený soubor: Připojený soubor: 2024-01-arteterapie-cesta-k-sobe.pdf

Připravujeme jarní arteterapeutickou skupinu „Cesta k sobě“ - hlavní obrázek

Podzimní arteterapeutická skupina „Cesta k sobě“

(4.10.2023)

Otevíráme novou arteterapeutickou skupinu pro dospělé na úterní odpoledne. Přijďte tvořit! Přijďte se přes obrazy poznávat, otevřít se a víc chápat podstatu svého bytí, nahlédnout do vašeho nevědomí. Přijďte hledat dveře z temného pokoje ven do světla. Pojďte se ponořit do sebe, dotýkat se křehkosti i síly svého bytí, prohlížet si své pocity, zkoumat je, vracet se k nim. Nemůžou zmizet, ale můžete je prožít v nové, posilující podobě. Přijďte se léčit svými obrazy. Výtvarné zkušenosti a nadání nepotřebujete, ale chuť do toho jít ano!

Připojený soubor: Připojený soubor: 2023-10-arteterapeuticka-skupina-cesta-k-sobe.pdf

Podzimní arteterapeutická skupina „Cesta k sobě“ - hlavní obrázek

Příjem nových pacientů dočasně pozastaven

(19.4.2023)

Mrzí nás to, ale z kapacitních důvodů jsme nuceni do odvolání pozastavit příjem nových pacientů. Zkuste prosím zatím využít naše odkazy na další zařízení poskytující psychologickou péči v Liberci.

Akvarel a kombinované techniky

(24.3.2023)

Přijďte v sobotu 1.4.2023 na další z řady kurzů Ateliéru53 v Liberci, na Kurz akvarelu a kombinovaných technik. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, dospělé i starší děti. Na kurzu zažijete kreslení pro radost i možnost naučit se něco nového pod individuálním vedením zkušené lektorky. Tvoření probíhá v menších skupinách.
Přihlášky na tel. 608 960 838, nebo e-mailu: veronika@vikadesign.cz.
Na všechny se těší výtvarná lektorka Veronika Loužilová.

Akvarel a kombinované techniky - hlavní obrázek

Základy realistické kresby tužkou

(8.3.2023)

Ateliér53 v Liberci pořádá v sobotu 18.3.2023 další výtvarný kurz pro dospělé a dospívající, tentokrát zaměřený na základy realistické kresby tužkou. Budeme se zde věnovat tomu, jak tuto techniku správně uchopit, jakých chyb se vyvarovat, jak dobře používat perspektivu, jak se správně dívat na předlohu, jak stínovat a hlavně budeme hodně kreslit a užijeme si příjemně tvořivé odpoledne v malé uzavřené skupině.
Přihlášky na tel. 608 960 838, nebo e-mailu: veronika@vikadesign.cz.
Na všechny se těší výtvarná lektorka Veronika Loužilová.

Základy realistické kresby tužkou - hlavní obrázek

Akvarel pro radost a zábavu

(7.2.2023)

Ateliér53 Liberec pro vás v sobotu 18.2. od 13.00 pořádá kurz akvarelu pro relaxaci, radost z malování a příjemnou tvořivou zábavu na zimní víkendové odpoledne. Seznámíte se se základy této techniky a vyzkoušíte si, pokud jste začátečníci, jak na to. Nebo, pokud již sami malujete a tvoříte, můžete si na kurzu vyzkoušet náročnější motivy, či si zkusit kombinovat akvarel s dalšími technikami. Každý si u nás vyzkouší, co bude chtít, každému účastníkovi se věnuji po celou dobu kurzu individuálně.
Přihlášky na tel. 608 960 838, nebo e-mailu: veronika@vikadesign.cz.
Na všechny se těší výtvarná lektorka Veronika Loužilová.

Akvarel pro radost a zábavu - hlavní obrázek

Dárkové poukázky do výtvarného ateliéru

(6.12.2022)

Darujte svým blízkým, kteří rádi tvoří, kreslí nebo malují dárkový poukaz do Ateliéru53 v Liberci. Dárek je vhodný pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé, kteří si třeba chtějí vyzkoušet nové techniky. Poukaz může být na libovolnou částku dle dohody. Poukaz není časově omezený a vztahuje se na veškeré aktivity vedené lektorkou. Objednávejte na tel. 608 960 838 nebo na e-mailu: veronika@vikadesign.cz

Dárkové poukázky do výtvarného ateliéru - hlavní obrázek

Další relaxační kurz akvarelu

(22.11.2022)

Srdečně vás zvu opět do Ateliéru53 v Liberci v sobotu 3.12.2022 na další relaxační kurz akvarelu, krásné jemné výtvarné techniky vhodné nejen pro pokročilé, ale i pro začátečníky. Přijďte si k nám vyzkoušet nakreslit vlastní obrázek přírody, květin, portrétu, zvířat či nějakou abstrakci. Fantazii se meze nekladou. Vše vám podrobně na začátku kurzu vysvětlím a budu vám po celý čas k ruce. Spolu dokážeme vytvořit krásný originální obrázek, který může být i hezkým osobním dárkem k blížícím se Vánocům. S sebou žádné vlastní výtvarné pomůcky nepotřebujete, pouze chuť tvořit a strávit s dalšími podobně naladěnými lidmi příjemné tvořivé odpoledne.
Přihlášky na tel. 608 960 838, nebo e-mailu: veronika@vikadesign.cz.
Na všechny se těší výtvarná lektorka Veronika Loužilová.

Další relaxační kurz akvarelu - hlavní obrázek

Nová úterní arteterapeutická skupina „Cesta k sobě“

(18.10.2022)

Zveme vás do nově otevřené arteterapeutické skupiny, ve které se od ledna 2023 budeme scházet vždy v úterý od 16:30 do 19:00 v Ateliéru53. Více podrobností najdete v přiloženém letáku.

Připojený soubor: Připojený soubor: arteterapeuticka-skupina-cesta-k-sobe-leden-2023.pdf

Nová úterní arteterapeutická skupina „Cesta k sobě“ - hlavní obrázek

Lekce kreslení v Ateliéru 53

(9.9.2022)

Od září 2023 opět otvíráme lekce kreslení pro děti i dospělé v našem Ateliéru 53. Hlásit se můžete i průběžně během roku. Více informací najdete na www.louzilova.cz.

1 « » 2